Jak Stworzę Nowy Biznes Od Zera w 180 dni?

Nowy rok, nowe postanowienia, nowa energia…

Wszystko wydaje się dziś takie oczywiste prawda? …zrzucisz wagę, będziesz codziennie biegać, a może rzucisz etat i otworzysz biznes?

W pierwsze dni nowego roku łatwo oddać się temu zwyczajowi składania sobie obietnic. Często jednak zdarza się, że na tym się to kończy. Bywa, że nie stawiamy nawet małego pierwszego kroku w kierunku wywiązania się z naszych postanowień.

“No bo przecież nie ma konsekwencji… po prostu tak się mówi na początku roku a później jest jak jest…to tylko słowa…….”

Ale czy aby na pewno nie ma konsekwencji? Czy wypowiadane słowa, myśli nie mają konsekwencji na kształt naszej codzienności? Na sposób naszego funkcjonowania? Na podejmowanie decyzji?

Czy aby na pewno nie płacimy wysokiej ceny za składanie sobie obietnic i nie wywiązywanie się z nich?

Ja w tym roku publikuję pierwszego bloga. Dlaczego?

  1. Bo jest to dla mnie trudne i chcę się tego nauczyć aby było to dla mnie łatwe.
  2. Bo zajmie to mniej czasu niż tworzenie Video Bloga czego doświadczyłem już w 2018 roku Link do 30 dni vlogowania https://www.youtube.com/playlist?list=PLHoHtEbUE2WV3RL-cOXzISqXLg7JARcfB
  3. Bo mam temat, którym chcę dzielić się z innymi : Temat osiągnięcia wolności poprzez stworzenie nowego biznesu w 180 dni (6 miesięcy).

Oprócz mojej deklaracji codziennej pracy nad stworzeniem zupełnie nowego biznesu w pierwszej połowie 2019 roku, zobowiązuję się również ten proces dokumentować i udostępniać publicznie tutaj na tym blogu a szczególnie dla moich subskrybentów.

Będę także udzielał pomocy uczestnikom programu coachingowego Biznes Od Zera, którego “drzwi” pozostają otwarte na nowych członków do końca stycznia 2019.

Przede mną sporo pracy i przygotowań. Ale o tym w nastepnych wpisach…