Stwórz Nowe Źródło Dochodu W 90 Dni Nie Mając Na Starcie Nic

Pracując 2 godziny dziennie poznaj metodę budowania biznesu bez ryzyka. Bez potrzeby posiadania kapitału, produktu lub doświadczenia.

ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU

Przyjęcia do Programu kończą się za

Nie będziesz czuł się sam w budowaniu twojego biznesu.
Otrzymasz masę motywacji w trudnych momentach.
Przezwyciężysz swoje trudności i słabości.
Otrzymasz wsparcie mentorskie oraz grupowe.
Zdobędziesz praktykę w sprzedaży i marketingu.

Co otrzymasz w tym programie?

materiały szkoleniowe

Otrzymasz dostęp do platformy, na której przez 6 miesięcy regularnie publikował będę materiały video, wyjaśniające proces tworzenia biznesu od zera. Zobaczysz moją pracę od zaplecza oraz poznasz sposób myślenia nowoczesnego przedsiębiorcy. Dzięki tym materiałom poznasz nowy sposób tworzeniu biznesu bez ryzyka.


zestaw narzędzi do samodzielnej pracy

Otrzymasz zestaw ćwiczeń i narzędzi, które pomogą ci miedzy innymi w zorganizowaniu twojego czasu pracy, odnalezieniu twoich unikalnych umiejętności, zrozumieniu twojej życiowej misji, wyborze odpowiedniego dla ciebie rynku, usunięciu ograniczających cię przekonań, odkryciu problemu na rynku, przeprowadzeniu skutecznej sprzedaży, rekrutacji dobrych deweloperów, tworzeniu kampanii marketingowej i wielu innych.


spotkania grupowe online

Podczas spotkań grupowych online będziesz miał możliwość poznać innych uczestników programu, ich postępy, sukcesy i problemy. Będziesz mógł zaczerpnąć z arsenału wiedzy i doświadczeń innych ludzi, którzy tak jak ty, będą budowali swój biznes od zera. Z nimi będziesz mógł poćwiczyć proces sprzedaży zanim jeszcze zaczniesz rozmawiać z ludźmi z twojego rynku. Te spotkania będą również dla ciebie wspaniałą okazją aby poznać nowych ciekawych i przedsiębiorczych przyjaciół.


sesje coachingowe 1:1

Nie wszystko będziesz w stanie przedyskutować w grupie, wiem. Czasami będziesz potrzebować wsparcia 1:1 lub porady mentora. Podczas prywatnych sześciu sesji mentoringowych trwających do 120 minut każda, otrzymasz pełną uwagę oraz wsparcie mentora w twoim procesie budowania biznesu od zera.

Zobacz co mówią absolwenci poprzedniej edycji...

Asia Gacoń 

"Miałam przyjemność uczestniczyć w zeszłorocznej edycji programu BIZNES OD ZERA. Bez pomysłu na biznes ale ze świadomością ze chcę coś zmienić na 100% zapisałam się, zapłaciłam i co??? Od tej pory moje życie już nie jest takie samo...jest o niebo lepsze. Nie tylko mój rozwój osobisty poszybował wiec z pewnością jestem lepszą wersja siebie, ale również rozwijam swój biznes i w końcu zarabiam extra kasę pracując jeszcze na etacie. Polecam (...) program Biznes od Zera. Musisz mieć determinację do zmiany, mając tylko tyle, z pomocą Grega i grupy będziesz w stanie osiągnąć wiele...obiecuje (...)"

Tomek i Agnieszka
Gronkiewicz

"Polecamy gorąco Grześka i jego program Biznes Od Zera. Po kilku sesjach Agnieszka podjęła życiową decyzję rezygnacji z ciepłej posady u lokalnego posła. W ten sposób stworzyliśmy rodzinną firmę, która od tej pory dobrze się rozwija. Dobre fundamenty są potrzebne dla każdej firmy i to właśnie znajdziecie w tym programie. Grzegorz to nie tylko mentor ale przede wszystkim przyjaciel."

ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU

Przyjęcia do Programu kończą się za

Jak Będzie Wyglądał Proces Tworzenia Biznesu Od Zera?

Krok #1 - Wybór niszy na rynku

Rozpoznaj swój system wartości oraz misję pomagania innym ludziom. Odkryj jakim ludziom i dlaczego chcesz pomagać. Zdefiniuj nisze rynkowe, które obejmują takich ludzi. Wybierz jedną niszę i zapoznaj się z nią. Sprawdź wielkość rynku oraz aktualnie panujące na nim trendy.

Krok #2 - Odnalezienie problemu w wybranej niszy

Rozmawiaj z ludźmi w wybranej niszy rynkowej. Kontaktuj się z nimi i umawiaj na rozmowy i spotkania. Słuchaj ich uważnie, zadawaj pytania, bądź ciekawy. Rozpoznaj powtarzające się na rynku problemy, których nierozwiązanie kosztuje twoich rozmówców czas, pieniądze, zdrowie... Daj im opisać jakie widzą "magiczne" rozwiązanie swojego problemu. Daj im wycenić to rozwiązanie.

Krok #3 - Szkic rozwiązania odnalezionego problemu

Po przeprowadzeniu serii rozmów z rynkiem, będziesz już miał rozeznanie jakiego rozwiązania Ci ludzie potrzebują. Czas na przygotowanie szkicu rozwiązania (oferty), która będzie dowodem na to, że zależy Ci na pomocy tym ludziom. Korzystając ze wskazówek, których udzielili Ci twoi rozmówcy naszkicuj  produkt / usługę / rozwiązanie i przedstaw je im pytając o ewentualne poprawki i uściślenia.

Krok #4 - Przedsprzedaż rozwiązania (zebranie kapitału)

Czas na zebranie pieniędzy na budowę twojego produktu / usługi / rozwiązania. Nie ryzykuj, nie wydawaj swoich pieniędzy, nie idź do banku! Przedsprzedaż jest bardzo ważnym krokiem, który weryfikuje czy twój produkt faktycznie jest potrzebny na rynku. Otrzymując przedpłaty od przyszłych klientów możesz mieć pewność, że faktycznie chcą oni zostać twoimi klientami. Oprócz kapitału na budowę rozwiązania, będziesz miał również mocny fundament do skalowania twojego nowego biznesu w postaci pierwszych zadowolonych klientów.

Krok #5 - Budowa produktu rękoma deweloperów

Nie musisz być ekspertem w żadnej dziedzinie aby zbudować twój produkt. Wystarczy, że zlecisz jego wykonanie osobom, które są w tym dobre. Poszukaj profesjonalistów, którzy tworzą świetne jakościowo, działające i sprzedające się produkty. Skontaktuj się z nimi i omów warunki współpracy. Mając do dyspozycji kapitał na start jesteś w stanie już budżetować twój projekt.

Krok #6 - Sprzedaż i skalowanie biznesu

Masz już pierwszych zadowolonych klientów, którym dostarczyłeś rozwiązanie ich problemu. Czas na wykorzystanie ich ekscytacji oraz pozytywnych emocji do twojego marketingu, który będzie sprzedawał twój produkt dalej, niemal z automatu! Przeprowadź rozmowy (audio, video, text) z twoimi zadowolonymi klientami, opisującymi korzyści płynące z używania twojego produkty / usługi. Korzystając z tych materiałów a także tego co powiedzieli Ci oni podczas pierwszych rozmów z nimi, przygotuj kampanię marketingową, która będzie skierowana do wybranej przez ciebie niszy rynkowej. Komunikuj wartość jaką dostarczasz na tym rynku budując wśród nich swoją markę osobistą. Sprzedawaj więcej i skaluj swój biznes. 🙂

ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU

Przyjęcia do Programu kończą się za